2019-07-11

Ar reikalingas estatytojai.lt?

Įrašas aptarimui. Gal bus ištrintas pirmadienį. Apklausa liks.

Statytojų blog'us sėkmingai apjungė estatytojai.lt. Bet jaučiasi sąstingis.
Visgi Facebook/Instagram sėkmingai nurungia visus mažuosius. Bet argi Facebook yra tokia nuostabi vieta, kad kitos pasmerktos žūti?

Yra mintis pratęsti statybos blog'ų sambūrį. Gal kitur, gal kitaip.
Bet ar tai įdomu? Ar reikia? Ar viską jau rašote tik Facebook?Visos mintys ir idėjos laukiamos. 
Jei norite sekti šio blogo įrašus, užsiprenumeruokit dešinėje.

kontaktams: svarbus.mailas@gmail.com

10 komentarų:

 1. Anonimiškas2019-07-12 07:14

  Mano akimis, šis puslapis tai paslauga, kuri nesuspejo su pokyciais ir jos kuriama verte vartotojui ar skaitytojui bent jau santykinai mazejanti. As klausima “ar reikalinga” matau ne per ar reikalinga, bet kas turetu buti kitaip, kad skaitytu, atsirastu aktyvumo, daugiau naudos. Nebutinai atsakymai i tai lengvi, nebrangus ar atsiperkantys. Bet dziaugciaus, jei dyi statytoju psl gyvuotu, nes kaip matote, esu vienas is islikusiu skaitytoju ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ar yra daugiau tokiu puslapiu kaip estatytojai.lt? Kur galima rasti daugiau statanciuju blogus?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Panašaus formato alternatyvų yra, kaip ir minėtas pirmasnamas.lt, taip pat www.geltonas.lt/statom-rss. Patogu viską turėti vienoje vietoje. Dėl FB ar kitų socialinių tinklų, tai vargu ar juose įmanoma taip perteikti infromaciją, kaip tą leidžia blogger platfroma, ten gal labiau momentiniai pasidalinimai, taip pat srautų pritraukimas į blogą ir pan.
  Dėl žanro apklausoje man kiek užkliuvo, vargu ar jis miršta, prie šių laikų kosminių kainų, manau, kad jis tik plėsis, pailiustruosiu paskutinių dienų pvz.: nuvažiuoju pas didmenininkus, kanalizacijos vamzdžių, paprašo mailo, sako ar čia tas pats niuniauskas, kur blogą rašo, aišku ir nuolaidom gauti nepamaišė :) sakau, o kam skaitai tą blogą, ogi atsakymas paprastas, kai daraisi pats, visų pirma ieškai tokių, pačių, jau kažką dariusių, gal klydusių ir padėsiančių tau nekartoti klaidų. Žanras vargu ar miršta, gal tik prirašyta jau tiek, kad nauji nebedrįsta pradėt :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. pirmasnamas.lt net "šūkį" lygiai tokį patį užsidėję, kaip kad estatytojai turėjo nuo pirmos dienos :D Bet pagrindinė funkcija ta pati, tai tikrai kam nepatiko estatytojai dėl kokių nors priežasčių, galėjo ramiai naudotis alternatyva. Nors aš pats visai neseniai sužinojau, kad toks egzistavo visą laiką.

   geltonas.lt berods buvo pirmas žmogus, rinkęs visų blog'erių sąrašą. Iš jo puslapio estatytojai ir susirinko pradžiai blog'us.

   Mano asmenine nuomone, ko neturi daugelis naujų statybinių blog'ų, tai noro suprasti ką daro. Statybinių blog'ų klestėjimo metu buvo labai daug turinio, kurį rašė žmonės stipriai įsigilinę į savo statybas. Dabar matau daugiau noro pasirodyt, kad turės namą. Informacijos realios labai mažai.

   Bet kokiu atveju, nuo rugpjūčio pirmos estatytojų vardas pereina į kitas rankas ir gal tai bus naujas impultas ir blog'eriams :)

   Panaikinti
  2. geltonas.lt nebeatnaujinamas, paskaitau retkarčiais naujienas ir tiek. Visam tam reikia daug laiko, nu ir informacijos poreikio.
   Ar toks dienoraščių apjungimas reikalingas? - Be abejo, viskas viename visad patogiau nei atskirai lakstyt po svetaines, ar man patinka esamas projektas - ne, todėl kad pirmiausia turi būti patogu ir funkcionalu o tik paskui gražu. Svetainę palaikau online, bet neplanuoju jos atnaujint, bent kol kas.

   Panaikinti
  3. Labai teisingai pastebeta, anksciau isigilinimo i tai ka darai buvo daugiau, nes kazkaip gal informacijos buvo maziau, arba ji pateikta maziau koncentruotai, del to privaledavai daugiau gilintis. Dauguma tu pries ~5m pradejusiu statytis namus, juos jau pasistate ir gyvena, tad naturaliai ir rasyti yra maziau apie ka. Beto, bent jau man, kazkaip maziau norisi asmeniskus dalykus kelt.
   kitas paradoksalus dalykas, kol 2m vyko aktyvios statybos, vistiek kazkaip rasdavau laiko praktiskai online aprasyt viska. VOs tik statybu tempas sumazejo, to laiko prisest ir aprasyt vis maziau lieka.
   PS> trinkeles kieme jau beveik 2m, bet vis dar kazkaip atidelioju irasa :D

   Kas liecia tema, ar reikia estatytojai.lt? manau, kad tikrai reikia. TIkrai nemanau, kad Gediminas is to kazka uzdriba, manau islaidu yra daugiau.
   o Tol, kol tai yra nekomercinis projektas, nesuoprantu, kam tos naujos koncepcijos ar pan. Yra sarasas blogu, ir matai ju naujus irasus. Jei laiko administravimui visai nera. gal butu galima sita reikala uploadinti i kazkokia kita "FOrumine" platorma, kur butu kazkeli priskirti Adminai/moderatoriai, ir kai kasnors pareportintu, kad pranesimai, ar temos yra nepriimtinos, tie moderatoriai galetu istrinti

   Panaikinti
 4. facebukas tai yra vieta užduoti durniems klausimams ir gauti durnus atsakymus. Ten jokios normalios informacijos negalima susirasti, visi komentarai nuslenka su papais ir pranyksta amžiams, vienintelė normali biblioteka yra blogeriai ir gal dar forumai. Atsimenu, kai pats pradėjau statytis namą ir ieškojau įkvėpimo bloguose. Nors gal ir gerai, kad ne visus blogus skaičiau, nes kai paskaitai kai kurių blogerių virtuvės įrengimo kainas... man visas namas už tiek išėjo statant savo jėgomis :D Kas galėjo būt kitaip/papildomai estatytojuose, tai gal forumas. Nors forumai jau irgi mirę, bet gal kas likučius parduotų, atsiliepimus paliktų, kontaktus... o gal ir prisijungtų kažkas panašaus, kaip ekspertai.lt

  P.s. blogą rašau ne dėl kitų, bet dėl savęs, kad senatvėj būtų ką pavartyti, gyvenimo skonį prisiminti, vaikams ir anūkams parodyti (jei tokių bus :)) Man namo statyba tai smagios dienos :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na blogai turbut tikrai ne vien tam kad rast pigiausia sprendima, man tai daugiau saltinis, kur galima paskaityti kitu zmoniu patirtis ir sprendimus ir priimti sau tinkamiausia varianta.

   Panaikinti