2014-11-25

Sezonas baigtas: viskas idealiai

Šiais metais padaryta: popierizmas, pamatai, šildomos grindys, grunto šilumokaitis, ūkinis namukas, 1 aukšto sienos, perdangos žiedas.
Nepadaryta: laikančiosios centrinės sienos ir stogo nespėjome.
Paprastai dirbo 2 žmones, kelias dienas per savaitę.

Nuostoliai:
Jokių. Vietiniai nei anksti užpirktų statybinių medžiagų, nei pliktų instrumentų ar pusmetį kieme stovinčio karučio neliečia. Šaunuoliai :)
Nors instrumentų namelyje nepaliekame, o ir šie ne Makita ;)
Niekas mūsų lyg neapgavo, nes dirbome patys.
Buvo traumų nebaisių. Per žiemą užgydysiu sumuštus šonkaulius ir patemptas (sausgysles).

Sakyčiau, viskas idealiai. Neišmanėliams sekasi :)

Nelabai gerai, kad stogo neuždengėm, tad į vidų ant grindų lietaus ir sniego prineša. Nuo pamatų šiltinimo liko putplasčio trikampiukų, o šie ir likusios putos puikiai tiko jautrių sienų apsaugai. Padariau va tokią sienelę nuo ledo ir pragręžiau skyles vandeniui nutekėti. Vieną žiemą ištvers.
Paskutinę šiltą dieną užbetonavome perdangos žiedą ir uždengėme putplasčiu žiemai - šis ir betoną subrandins ir apsaugos nuo lietaus žiemą.Betonuojant nelaukti atvažiavo Lesto ir pastatė dėžutę mums. Lesto tik terminai nepatiko - visad pavėluoja įvesti. Bet viskas kitkas paprasta, be klausimų ir idealiai ;)


Beliko pakabinti paskutinį lietvamzdį ir apsišluoti truputi, grindis prisnigo namie :D

5 komentarai:

 1. Na, tikrai įspūdingai atrodo 50 cm langų anogkraščiai, sudėjus langus bus panašiai kaip senamiesčio pastatuotuose, didžiulės palangės :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sakyciau net svajoniu palanges :) Na neskubekit su ta ziema dar ranku nuleisti, kol kas prognozes optimistines: http://www.gismeteo.lt/month/4197/

  Pernais metais net sausio menesi dar karstemes ant stogo ir pabaiginejom delioti paskutines cerpes.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Angokraščius dar kiek įstrižai nupjausim - kaip senuose pastatuose, kad daugiau šviesos įeitų.
   O net savaitės orus joks metereologas negali prognozuoti.
   Štai kiti rusai priešingus orus žada už 2 savaičių ;)
   http://pogoda.yandex.ru/vilnius/

   Panaikinti
 3. Visada smagu įvykdžius viską pagal planą :) Šiaip labai norėdami, tai per žiemą ir stogą pasidarytumėt. Na, bent jau stogo medį. Ten juk jokių mišinių nereikia maišytis. Svarbu ne vėjuota ir darbai gali vykt pilnu tempu. Kita vertus, pailsėti taip pat nėra blogas sprendimas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žiemą sunkiau statyti, bet jūsų atveju namuką pasišildymui jau turite, tai manyčiau būtų idealu, ypač kai darbininkų pasiūla šaltuoju periodu didesnė. Na, bet jei stogą patys įsirenginėsit, niekur neskubat, tai galima ir pailsėti :)

  AtsakytiPanaikinti

Komentarai senuose blogo įrašuose moderuojami. Luktelkite kelias dienas kol Jūsų žinutė pasirodys.