Katilinėje (3x4 m) buvo juodgrindės (plokščias pamatas).
Sienas tinkavau eksperimentuodamas: cementiniu tinku, su profiliais ir be. Be profilių - geriau nereikia ;) Bet pasikankinus gavosi lygiai.
Nuglaistyta, nudažyta. Taip,
ant didelio ploto spalva gaunasi RYŠKESNĖ nei pavyzdžiuose. Vietoje skiedžiau 1:1 su balta, bet ir tai nepakako. Dažas nenukentėjo nuo grindų lyginimo ir plytelių klojimo.
Šiaip spalvų pasirinkimas atspindi mūsų poros skonius: aš ėmiau lengvai gelsvą sieną, ji - perlines plyteles. Gavosi taip...
Juodgrindes išlyginau 5mm liejamomis grindimis. Nuolydį padariau tik apie 50cm aplink trapą.
Netyčia susipirkau neelastingus Ceresit plytelių klijus. Normaliai. Nors kitą kart imsiu rimtesnius.
Plyteles dėlioti padėjo lazeriukas.
Pigias keramines plyteles (6€) pjausčiau tokia kaimyno paskolinta mašina. Pjauna gana lygiai, garsiai, dulkių nėra labai daug kaip gąsdinta.
Palei sieną reikėtų dėti apie 1/3 aukščio plyteles, bet tingėjau tiek pjaustyt. Pjaunant per pusę, 1/2 atrodo pakenčiamai ;)
Dėmesio!
Pjaunant plyteles būtinos AUSINĖS. Aš ausis pagadinau. Na... gal dar pavyks sutvarkyt...
Liedamas/lygindamas grindis aplink trapą padariau nedidelį nuolydį. Plyteles pjausčiau nuolydžio kryptimi. Nežinau ar taip daroma, bet taip liepė intuicija ;) Gavosi gerai. Apie trapus dar rašysiu vėliau.
Po viena plytele radau tuščią vietą - barškėjo „sausai“. Nežinau kaip tai atsitiko... ;)
Teko pragręžti ir suleisti klijų. Užsipildė dauguma tuščio ploto. Sutvarkyta.
Su siūlių glaistu man elgtis niekad nesisekė. Štai ir čia kažkaip prisitepliojau. Valėsi purvinai. Galop reikalą išsprendžiau potvynio metodu ;) Taip rodos nedaroma, daug vandens susilpnina siūles. Bet kas joms gali grėsti?
Beje, glaisto spalvą nesirinkite parduotuvėje! Atrodė kaip pilka, gavosi pilka+bordo. Katilinė šiek tiek spalvota ;)
Štai ir viskas. Pirmas blynas toks. Įgūdžius tobulinsiu 2a duše ;)